Rezerwuj wygodnie wycieczki z OazaTour! Centrum rezerwacji: poniedziałek - piątek 9.00-17.00 604 464 878   784 571 515

OazaTour

CZAS NA WYPOCZYNEK

Biuro Podróży OazaTour z Międzyrzeca Podlaskiego powstało z inicjatywy ludzi powiązanych z turystyką od kilkunastu lat.
Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych województwa lubelskiego pod numerem 155 oraz gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. Organizującym wyjazdy po Polsce i Europie. Oferujemy wyjazdy turystyczne, szkolne firmowe, pielgrzymkowe. 

Posiadamy własną flotę.Wszystkie nasze pojazdy obsługiwane są przez kadrę zawodowych kierowców posiadających najlepsze kompetencje.
Posiadamy licencje i certyfikaty uprawniające nas do świadczenia usług transportowych i przewozu osób.

W naszej flocie znajdują się samochody znanych i cenionych na świecie marek.

  • Mercedes Travego, wersja: Vip-Lux (57+2+1miejsc siedzących)
  • Mercedes Turismo, wersja: Vip-Lux (57+2+1 miejsc siedzących)
  • Setra: wersja Vip-Lux (49+1+1miejsc siedzących)


ROZWIJAMY PASJE

Zapoznaj się z ofertą wycieczek szkolnych. Poprzez ciekawe programy wycieczek pragniemy rozwijać w naszych uczestnikach ciekawość świata i otwartość  na inne kultury, a naszych małych podróżników traktujemy bardzo  poważnie i profesjonalnie  podchodzimy do ich potrzeb. Programy wycieczek układamy mając na uwadze ich edukacyjny charakter i realizację zamierzeń określonych programami nauczania w szkołach.
Naszym głównym celem jest upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki, jako aktywnej formy wypoczynku pokazanie piękna i historii Polski, połączenia nauki z zabawą.

Każda wycieczka stanowi propozycję, którą można modyfikować, zmieniać program zwiedzania oraz zakres świadczeń.
W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do biura lub prosimy o kontakt biuro@oazatour.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania.